Prawnik rodzinny Kraków – Mariusz Boruch

Prawo rodzinne dotyczy spraw bezpośrednio związanymi ze stosunkami między członkami rodziny oraz między członkami rodziny a osobami trzecimi. Najczęściej do kancelarii zgłaszają się osoby, które oczekują pomocy w sprawach spadkowych, kwestiach alimentów i władzy rodzicielskiej. Oferujemy również wsparcie podczas rozwodu i separacji. Niejednokrotnie zagadnienia te są bardzo skomplikowane. Wyzwaniem jest znalezienie rozwiązania, które będzie zgodne z prawem i jednocześnie satysfakcjonujące dla stron. 

Dobry radca prawny powinien dostrzec odmienność każdej sprawy. Dzięki doświadczeniu, empatii i ogromnej wiedzy dotyczącej różnorodnych zagadnień dotyczących prawa rodzinnego, powinien być w stanie zaproponować swoim klientom fachowe i profesjonalne wsparcie. Właśnie w ten sposób działa kancelaria radcowska Mariusz Boruch.

Jakie wsparcie oferuje kancelaria radców prawnych?

Nasza kancelaria radcowska proponuje:

Bieżące doradztwo prawne

Prawo rodzinne to dziedzina, którą można dobrze poznać tylko przez lata praktyki. Dzięki doświadczeniu możemy przeanalizować Państwa sprawę oraz doradzić, jakie działania będą dla Państwa najkorzystniejsze. Na co dzień zgłaszają się do nas osoby, posiadającą wybiórczą wiedzę dotyczącą spadków, alimentów itp., jak i klienci, będący w tych kwestiach całkowitymi laikami. W obydwu przypadkach staramy się, żeby nasze porady prawne były w pełni zrozumiałe. Używamy przystępnego języka i zawsze staramy się dokładnie nakreślić klientowi, jak z punktu widzenia prawa wygląda jego sytuacja.

Reprezentowanie przed sądami

Niekiedy nie da się załatwić sprawy inaczej niż przed sądem. Dobry radca prawny u boku jest wtedy na wagę złota. Nasi prawnicy przeprowadzą Państwa przez sprawy związane z rozwodem, spadkiem czy podziałem majątku. Takie postępowania mogą być szczególnie wymagające psychicznie dla naszych klientów. Robimy wszystko, żeby w tych trudnym momentach czuli, że mają wsparcie najlepszych specjalistów. Dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć interesy klienta.

Życzliwość i empatię

Wybierając naszą kancelarię radców prawnych, mogą być Państwo pewni, że nie zostaną Państwo potraktowani rutynowo, jak kolejna sprawa. Pod każdym przypadkiem, nad którym pracuje nasza kancelaria prawna, kryje się człowiek. Dostrzegamy go, poznajemy jego historię, oczekiwania, nastawienie do istotnych dla sprawy kwestii. Dopiero później zaczynamy planować, jak będzie wyglądała nasza współpraca, i w jaki sposób możemy pomóc. Uważamy, że to właśnie takie zaangażowanie odróżnia dobrego prawnika od świetnego specjalisty.

Kancelaria radców prawnych – jesteśmy dumni z tego, że tylu klientów już nam zaufało

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla osób, które do tej pory nie miały kontaktu z kancelarią radcowską i z radcą prawnym, zgłoszenie się po pomoc może być bardzo stresujące. Bez względu na to, z jaką sprawą do nas Państwo trafią, zapewniamy przyjazną, profesjonalną atmosferę, zrozumienie oraz szacunek. Gorąco zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, borykające się z problemami i wątpliwościami związanymi z prawem rodzinnym.

 

Kancelaria świadczy usługi (związane z prawem rodzinnym) w Krakowie.

nr. telefonu +48 (12) 395-35-58

e-mail biuro@mariuszboruch.pl