Obsługa prawna firm, spółek Kraków – Mariusz Boruch

Osługa prawna firm Kraków

Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców a dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy radą nie tylko na płaszczyźnie prawnej, ale także pomagamy od strony biznesowej.

Wsparcie prawne rozpoczynamy już w momencie wyboru odpowiedniej formy prawnej prowadzonej działalności, wyjaśniając wszystkie aspekty prawne i przedstawiając optymalne rozwiązania podatkowe.

Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa, począwszy od rejestracji przez rozwój, przekształcenia aż po ewentualną likwidację lub sprzedaż przedsiębiorstwa. Rozwiązujemy bieżące problemy prawne, przygotowujemy i opiniujemy wszystkie niezbędne dla funkcjonowania podmiotu gospodarczego dokumenty: umowy, akty wewnętrzne, regulaminy. Uczestniczymy w negocjacjach handlowych wspierając naszych Klientów zarówno na płaszczyźnie prawnej jak i biznesowej jak również zajmujemy się windykacją należności.

Doświadczony zespół Kancelarii zadba o zagadnienia z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy i prawa administracyjnego. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na fachowe i skuteczne działania związanie z wszelkimi zagadnieniami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej.

 • . pomagamy w wyborze odpowiedniej formy prowadzenia działalności gospodarczej,
  . tworzymy od podstaw podmioty podlegające rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz innych rejestrach,
  . obsługujemy spółki prawa handlowego,
  . rejestrujemy wszelkie zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym,
  . opracowujemy projekty dokumentów wewnętrznych spółek,
  . oferujemy pomoc prawną w uzyskaniu koncesji, licencji i zezwoleń na prowadzenie określonej działalności,
  . reprezentowanie przedsiębiorców przez sądami powszechnymi w sprawach gospodarczych i karnoskarbowych oraz przed sądami administracyjnymi.