Zespół

Od 15 lat pomagamy w sprawach z zakresu prawa rodzinnego

 • Radca Prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wpisany na listę radców prawnych w 2005 roku. Od 15 lat z sukcesami prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego i gospodarczego. Prawnik, ale także wieloletni przedsiębiorca, dla którego problemy działalności gospodarczej nie są tylko teoretycznym kazusem. Od wielu lat związany także z obsługą organów administracyjnych.

  Mariusz Boruch

 • Radca Prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studiów podyplomowych LL.M. (Ruprecht – Karls – Universität Heidelberg w Niemczech). Ukończyła Szkołę Prawa Niemieckiego oraz Szkołę Prawa Austriackiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wpisana na listę radców prawnych OIRP w Krakowie  w 2014 roku. Interesuje się głównie prawem cywilnym, prawem konsumenckim, sprawami rodzinnymi oraz  prawem niemieckim.

  Urszula Vogt-Nesterowicz

 • Aplikant radcowski. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2014 r. ukończył kierunek Administracja. W 2015 r. ukończył studia prawnicze broniąc się w Katedrze Prawa Konstytucyjnego. Doświadczenie zdobywał praktykując w organach administracji publicznej oraz kancelarii adwokatów i radców prawnych. Interesuje się prawem cywilnym, szczególnie prawem rodzinnym oraz administracyjnym.

  Bogumił Wielgosz

Tworzymy skuteczne rozwiązania dla przedsiębiorców

 • Radca Prawny. Po ukończeniu studiów rozpoczęła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, zakończoną w 2012 roku. Prowadzi stałą obsługę prawną i procesową klientów jak również posiada doświadczenie w zakresie prawa pracy oraz  w zakresie prawa gospodarczego w zakresie tworzenia i przekształcania spółek. Specjalizuje się także w zakresie prawa cywilnego i spraw rodzinnych. Prowadzi zajęcia dla aplikantów w Okręgowej Izbie Radców Prawny w Krakowie.

  Anna Jasielska-Papierkowska

 • Radca prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia na kierunku Prawo oraz na kierunku Administracja ukończyła w 2012 r., broniąc prace magisterskie w Katedrach Publicznego Prawa Gospodarczego oraz Postępowania Administracyjnego. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Praktykowała w kancelariach prawnych, Sądach oraz organach administracji publicznej. Interesuje się prawem cywilnym i administracyjnym.

  Marta Kulej

 • Aplikant radcowski i manager. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii im. A. F. Modrzewskiego. Doświadczenie zdobywała praktykując w kancelarii radcowskiej oraz notarialnej. Zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz windykacją należności.  Ponadto w kancelarii odpowiada za koordynację pracy radców prawnych, nadzór nad biurem oraz kontakt z klientami.

  Paulina Koszyka

Kierownik sekretariatu

 • W Kancelarii zarządza sekretariatem, jest odpowiedzialna za prowadzenie kalendarza i koordynowanie pracy radców prawnych, kontakt z Klientami oraz wsparcie administracyjno-biurowe.

  Magdalena Karaś