Branża transportowa

27 grudnia, 2017 12:34 pm Published by

Nasza Kancelaria dostrzega spore potrzeby rynku transportowego na usługi z zakresu doradztwa prawnego. To z myślą o przedsiębiorcach wykonujących transport drogowy, rozszerzyliśmy nasze specjalizacje o tę branżę. Oferta kancelarii skierowana jest do podmiotów, którym zależy na profesjonalnej oraz specjalistycznej obsłudze prawnej w zakresie transportu drogowego.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najbardziej specjalistyczne rozwiązania prawne jak również możliwość rozwiązywania najbardziej skomplikowanych zadań, z którymi spotykacie się Państwo na co dzień. Przez lata praktyki udało nam się wypracować szereg optymalnych rozwiązań prawnych, doskonale sprawdzających się w obecnym stanie prawnym oraz aktualnej sytuacji na rynku transportowym.

Wiemy, w jaki sposób funkcjonują polskie i zagraniczne firmy transportowe, znamy zasady zatrudniania kierowców, oraz wiemy jak najlepiej prowadzić procesy sądowe w tej branży. Śledzimy wszystkie ważne dla przewoźników zmiany prawa, znamy też ciekawe nowinki branżowe korzystne dla branży transportowej.

Zapewniamy naszym Klientom dostęp do ważnych i aktualnych wiadomości na temat najważniejszych zmian w prawie.

Znamy specyfikę prowadzenia firmy przewozowej i spedycyjnej, uczestniczyliśmy w wielu procesach sądowych dla oraz przeciwko przewoźnikom i firmom spedycyjnym, doradzamy jak najlepiej zatrudniać kierowców.

Udzielamy porad z zakresu problemów z kierowcami w sądach pracy, kierujemy roszczenia do zakładów ubezpieczeń, windykujemy należności i inne roszczenia. Reprezentujemy również kierowców.

Categorised in:

This post was written by admin-mboruch

Wróć do Usług