Prawna obsługa firm

15 lutego, 2016 3:03 pm Published by

Kancelaria radcowska Mariusz Boruch specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców a dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy radą nie tylko na płaszczyźnie prawnej ale także pomagamy od strony biznesowej.

Wsparcie prawne rozpoczynamy już w momencie wyboru odpowiedniej formy prawnej prowadzonej działalności, wyjaśniając wszystkie aspekty prawne i przedstawiając optymalne rozwiązania podatkowe.

Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa, począwszy od rejestracji przez rozwój, przekształcenia aż po ewentualną likwidację lub sprzedaż przedsiębiorstwa. Rozwiązujemy bieżące problemy prawne, przygotowujemy i opiniujemy wszystkie niezbędne dla funkcjonowania podmiotu gospodarczego dokumenty: umowy, akty wewnętrzne, regulaminy. Uczestniczymy w negocjacjach handlowych wspierając naszych Klientów zarówno na płaszczyźnie prawnej jak i biznesowej jak również zajmujemy się windykacją należności.

Doświadczony zespół Kancelarii zadba o zagadnienia z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy i prawa administracyjnego. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na fachowe i skuteczne działania związanie z wszelkimi zagadnieniami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej.

 

Categorised in:

This post was written by admin-mboruch